GOLF KLUB KLÁŠTER TEPLÁ


MISTŘI KLUBU 2016

- HRA NA RÁNY
ŽENY- Lenka Růžičková
MUŽI - Petr Löffelmann

GOLFOVÝ KLUB TEPLÁ

Golfový klub Teplá byl založen v roce 1995. Hřiště se rozkládá v krásném prostředí Slavkovského lesa. Golfklub má širokou členskou základnu, jednu z největších mezi devítijamkovými hřišti v ČR. I přes tento fakt je atmosféra v klubovně a na hřišti spíše domácká a přívětivá. Hřiště nebývá přeplněno a hra bývá pro hráče taková, jaké je celé okolní prostředí – velmi klidná a pohodová.

Zahrát si na hřišti Golfového klubu Teplá znamená klidně a relaxačně strávený den, bez spěchu, shonu a stresu, v tichém prostředí a na čerstvém vzduchu.

NOVÁ PRAVIDLA GOLFU

Pro nadcházející sezónu platí aktualizovaná pravidla golfu na období 2016 až 2020. Nová pravidla je možno zakoupit na recepci klubu.
Golfisté bojovali o historicky první titul.

Partnerská hřiště pro rok 2017:

- GC Č. KRUMLOV 20% PO - NE www
- GC LUBY 30% PO - NE www
- GC BOTANIKA 40% PO - ČT www
- GC BÍTOZEVES 30% PO - ČT www
- GC HOŘEHLEDY 20% PO - NE www
- GOLF RESORT PÍSEK 30% PO - NE www
- GOLF CLUB SVRATKA 1932 30% PO - NE www


Vážení golfoví přátelé,

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou uspořádání firemního turnaje či pronájmu našeho golfového hřiště v Klášteře Teplá. Rádi Vám v rámci uspořádání turnaje zajistíme následující služby
- vstupy na 9 jamkové hřiště(par 68,délka 2444m)
- organizace turnaje(vypsání na server ČG, nadepsání scorecard, vložené soutěže)
- spočítání výsledků na serveru ČGF
- startéra, maršala
- dekoraci hřiště/pin pozice
- driving range
- klubové prostory
- nosiče bagů
- ruční vozíky
- moderátor
- možnost vystavení reklamních plachet, cedulí atd.

Rádi Vám zprostředkujeme občerstvení pro hráče a hosty dle Vašeho přání. Informace ohledně partnerských hotelů naleznete na našich www stránkách v sekci partneři. Doufáme, že Vám naše nabídka bude vyhovovat a využijete náš golfový areál. V případě zájmu o pronájem či uspořádání golfové akce nás kontaktujte na tel: 776 117 744, 773 832 146

GOLFOVÁ ETIKETA
Golf má velice specifické normy chování. Pročíst si základy golfové etikety se nám určitě vyplatí,jelikož získáme jistotu a na hřišti se můžeme věnovat už jen hře samotné. Hlavní předpoklad je řídit se zdravím rozumem a dodržovat základy slušného chování. Její základní pravidla by měl znát každý, kdo vstupuje na hřiště. Zde jsou alespoň ta základní.

VČASNÝ PŘÍJEZD NA GOLF
Dochvilnost by měla být samozřejmostí každého. Rezervujte si tee-time předem a buďte přesní. V případě, že nebudete schopni svoji rezervaci dodržet, zrušte ji.

OBLEČENÍ
Ideální jsou pro pány kalhoty, nebo šortky,tričko s límečkem nebo se stojáčkem, golfové boty. Dámy obvykle nosí sukně, šortky nebo dlouhé kalhoty, tričko s límečkem nebo se stojáčkem,golfové boty.

TICHO A KLID
Na hřišti se vždy chováme tiše, vždy s ohledem na druhé hráče. Jste-li v blízkosti odpalujícího hráče, zastavte se, nerušte jej hovorem ani jiným způsobem. Vyčkejte,až odehraje. Je nevhodné během hry používat mobilní telefony.

BEZPEČNOST
Nikdy bychom neměli hrát,pokud jsou hráči před vámi v dosahu vaší rány. Hraji pouze,až se přesvědčím, že ve směru mé rány nikdo není. Pokud musím hrát do míst, kde někdo stojí, musím se ujistit,že mě vidí a ví ,že hraji. Pokud letí míč směrem k jiným hráčům, volám hlasitě FORE,a to i v případě,že se nejedná o můj míč. Při hře berte ohled podobným způsobem na kolemjdoucí veřejnost pohybující se na veřejných cestách.

TEMPO HRY
Na hřišti obvykle nejste sami, proto se snažte minimalizovat čas prodlev. Pokud dokončíte jamku, opusťte rychle green a uvolněte ji pro další skupinu. Pokud je skupina jdoucí za vámi rychlejší, je podle pravidel, že ji pustíte před sebe. Při hledání míče nepřekračujte povolený pětiminutový limit. Dbejte pokynů startéra a marschala. V případě, že nezvládáte tempo hry, může vás marschal posunout o jamku dále.

PÉČE O HŘIŠTĚ
Na odpaliště nepatří bagy ani vozíky a neprovádí se na něm cvičné švihy. Opravujte místa po vyseknutých řízcích, uhrabujte po sobě bunkery a na greenu opravte místo po dopadu míče.

HEZKOU HRU!

 

Více z této kategorie: « HŘIŠTĚ KLUBU ČLENSTVÍ V KLUBU »

najdete nás také

FACEBOOK GOLF TEPLA

LOGA NAŠICH PARTNERŮ

ittec joihn deer kamenictvi stokalsa klaster tepla
polypress tisk rmv wbt zlatnmictvi
dk 20563003 1468195549927856 446781984 n 25627324 1595749897172420 1065328720 n